RCL121891R0FKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCL121891R0FKEK
JLCPCB Part #
C4199886
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS