RCL1218120RJNEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCL1218120RJNEK
JLCPCB Part #
C2143027
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS