WK73S2JTTE39L0F
MFR.Part #
WK73S2JTTE39L0F
JLCPCB Part #
C2547049
Description
-55℃~+155℃ 1W 39mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS