RCG0805100RJNEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCG0805100RJNEA
JLCPCB Part #
C4050226
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS