PTV4.7B-M3/84A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTV4.7B-M3/84A
JLCPCB Part #
C3740146
Package
DO-220AA(SMP)
Description
1 Independent 10Ω 20uA@1V 4.7V 4.7V~5.2V 600mW DO-220AA(SMP) Zener Diodes ROHS