RBFJR2400FL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RBFJR2400FL
JLCPCB Part #
C4099887
Package
2512
Description
-65℃~+155℃ 1W 240mΩ ±1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS