ERC6537K400DHEB500
MFR.Part #
ERC6537K400DHEB500
JLCPCB Part #
C3360289
Description
-65℃~+175℃ 37.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS