RBFJR1400JL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RBFJR1400JL
JLCPCB Part #
C4057596
Package
2512
Description
-65℃~+155℃ 140mΩ 1W ±25ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS