BZG03C130-M3-08
MFR.Part #
BZG03C130-M3-08
JLCPCB Part #
C3008966
Package
DO-214AC
Description
1 Independent 124V~141V 130V 1uA 300Ω 3W DO-214AC Zener Diodes ROHS