CMF5027K400FKEK
MFR.Part #
CMF5027K400FKEK
JLCPCB Part #
C1417795
Description
-55℃~+175℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS