PTN1206E8062BST1
MFR.Part #
PTN1206E8062BST1
JLCPCB Part #
C3958989
Description
-55℃~+155℃ 400mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS