RT1206BRC0725R5L
MFR.Part #
RT1206BRC0725R5L
JLCPCB Part #
C870000
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS