PTF6576K800FYEK
MFR.Part #
PTF6576K800FYEK
JLCPCB Part #
C1443303
Description
-55℃~+150℃ 250mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS