PTF65140K00AYEK
MFR.Part #
PTF65140K00AYEK
JLCPCB Part #
C1443282
Description
-55℃~+150℃ 140kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS