PTF656K8100FZEK
MFR.Part #
PTF656K8100FZEK
JLCPCB Part #
C1443237
Description
-55℃~+150℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS