PTF654K8100BZEK
MFR.Part #
PTF654K8100BZEK
JLCPCB Part #
C3537937
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS