PTF651K8100BZEK
MFR.Part #
PTF651K8100BZEK
JLCPCB Part #
C1442603
Description
-55℃~+150℃ 1.81kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS