PTF6522K100AZBF
MFR.Part #
PTF6522K100AZBF
JLCPCB Part #
C1443160
Description
-55℃~+150℃ 22.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors