PTF655K1100BZEB
MFR.Part #
PTF655K1100BZEB
JLCPCB Part #
C3479156
Description
-55℃~+150℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS