PTF655K1100BZEK
MFR.Part #
PTF655K1100BZEK
JLCPCB Part #
C3457616
Description
-55℃~+150℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS