PTF65576R00AYBF
MFR.Part #
PTF65576R00AYBF
JLCPCB Part #
C1442939
Description
-55℃~+150℃ 250mW 576Ω Metal Film Resistors ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors