ERL07430K00GKEK500
MFR.Part #
ERL07430K00GKEK500
JLCPCB Part #
C3404099
Description
-65℃~+175℃ 250mW 430kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors