PTF654K9900BYBF
MFR.Part #
PTF654K9900BYBF
JLCPCB Part #
C3358233
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors