PTF654K6400AYBF
MFR.Part #
PTF654K6400AYBF
JLCPCB Part #
C3449395
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors