PTF65464K00BZBF
MFR.Part #
PTF65464K00BZBF
JLCPCB Part #
C3439625
Description
-55℃~+150℃ 250mW 464kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors