MKP1839175631
MFR.Part #
MKP1839175631
JLCPCB Part #
C3783772
Package
Plugin,D5.5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 750pF ±1% 插件,D5.5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS