PTF6544K200FXBF
MFR.Part #
PTF6544K200FXBF
JLCPCB Part #
C1452506
Description
-55℃~+150℃ 250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors