PTF6540K000BYBF
MFR.Part #
PTF6540K000BYBF
JLCPCB Part #
C3444794
Description
-55℃~+150℃ 250mW 40kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors