PTF65301R00BZEK
MFR.Part #
PTF65301R00BZEK
JLCPCB Part #
C1442556
Description
-55℃~+150℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS