RL20S512GR36
MFR.Part #
RL20S512GR36
JLCPCB Part #
C1776096
Description
-65℃~+175℃ 5.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors