PTF65301R00BYEK
MFR.Part #
PTF65301R00BYEK
JLCPCB Part #
C1442561
Description
-55℃~+150℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS