PTF652K0800BZEB
MFR.Part #
PTF652K0800BZEB
JLCPCB Part #
C1808876
Description
-55℃~+150℃ 2.08kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS