ERC55113K00BHEB500
MFR.Part #
ERC55113K00BHEB500
JLCPCB Part #
C3386311
Description
-65℃~+175℃ 113kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS