PTF6525K910FXEK
MFR.Part #
PTF6525K910FXEK
JLCPCB Part #
C1442947
Description
-55℃~+150℃ 25.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS