PTF6516K200BXBF
MFR.Part #
PTF6516K200BXBF
JLCPCB Part #
C1444774
Description
-55℃~+150℃ 16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors