PTF6524K600AYEK
MFR.Part #
PTF6524K600AYEK
JLCPCB Part #
C1442567
Description
-55℃~+150℃ 24.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS