PTF6524K000BYEK
MFR.Part #
PTF6524K000BYEK
JLCPCB Part #
C1442563
Description
-55℃~+150℃ 24kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS