ROX1002M00FKEL
MFR.Part #
ROX1002M00FKEL
JLCPCB Part #
C1457934
Description
-55℃~+180℃ 2MΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS