RNC50J8452BRRE831
MFR.Part #
RNC50J8452BRRE831
JLCPCB Part #
C3412727
Description
-65℃~+175℃ 100mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors