PTF651K6200FZEK
MFR.Part #
PTF651K6200FZEK
JLCPCB Part #
C1443351
Description
-55℃~+150℃ 1.62kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS