Y145335R0000B9L
MFR.Part #
Y145335R0000B9L
JLCPCB Part #
C1488099
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 35Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS