PTF651K8200FZEK
MFR.Part #
PTF651K8200FZEK
JLCPCB Part #
C1442598
Description
-55℃~+150℃ 1.82kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS