PTF65162R00BXEK
MFR.Part #
PTF65162R00BXEK
JLCPCB Part #
C3419316
Description
-55℃~+150℃ 162Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS