PTF65128R85CXEK
MFR.Part #
PTF65128R85CXEK
JLCPCB Part #
C3444695
Description
-55℃~+150℃ 128.85Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS