RER60FR432RC02
MFR.Part #
RER60FR432RC02
JLCPCB Part #
C1571715
Description
432mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance