PTF65100K00BXBF
MFR.Part #
PTF65100K00BXBF
JLCPCB Part #
C1444980
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors