PTF6510K000FYEB
MFR.Part #
PTF6510K000FYEB
JLCPCB Part #
C3407744
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS