594D226X0020B2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
594D226X0020B2T
JLCPCB Part #
C1961225
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 600mΩ ±20% 1611 Tantalum Capacitors ROHS