PTF65100K00FXEK
MFR.Part #
PTF65100K00FXEK
JLCPCB Part #
C1442745
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS