PTF65100K00FZEK
MFR.Part #
PTF65100K00FZEK
JLCPCB Part #
C3503684
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS